Świat Campera


Idź do treści

Menu główne:


Kontakt

Kontakt Linki Wywiady

D:\program\Strona swiatcampera\Do strony\Logo strony.jpg
Error File Open Error
"Świat Kampera" to projekt, który ma na celu propagowanie w szerokim zakresie turystyki kamperowej, ale nie tylko. Kamper to dla nas wakacyjny dom i sposób na spędzanie wolnego czasu, ale również lub przede wszystkim Mobilne Studio Telewizyjne. Nasz cel to promocja turystyki i regionów turystycznych w Polsce. Chcemy pokazywać piękne i niepowtarzalne miejsca zarówno pod względem wypoczynkowym oraz te z ciekawą historią czy legendami. Posiadamy własny sprzęt: kamery i montaż, co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni na tym rynku. Duże wydarzenie medialne możemy też zarejestrować profesjonalnym wozem transmisyjnym.
Jako wieloletni pracownicy TVP specjalizujemy się w produkcji felietonów, reportaży filmowych i telewizyjnych, filmów promocyjnych przeznaczonych do emisji w dowolnej telewizji jak i na stronach internetowych. Możemy również wyprodukować reklamy i filmy promocyjne na dowolnej ilości płyt DVD lub pamięciach USB (pendrive).
Służymy pomocą przy organizowaniu i wyposażaniu dużych samodzielnych pól kamperowych z przeznaczeniem do turystyki kamperowej i karawaningu, jak również tych mniejszych przy hotelach i obiektach turystycznych. Kamper dla hoteli - o czym wielu już się przekonało - nie jest konkurencyjnym jeżdżącym pokojem noclegowym, a wręcz przeciwnie. To dodatkowy pokój, którego nie trzeba sprzątać, zmieniać pościeli i ręczników. Właściciele kamperów chętnie skorzystają z hotelowych atrakcji: basenu, restauracji, kawiarni czy zabiegów SPA, płacąc przy tym za pobyt na przyhotelowym polu kamperowym. To pokój na kółkach, z którego hotel może czerpać tylko zyski bez własnych strat.
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do nas


Oficjalny na stronę Świat Campera:
swiatcampera@gmail.com

Prywatny Włodek Ziółkowski:
wzez@op.pl
tel. 601219635


Powrót do treści | Wróć do menu głównego