Świat Campera


Idź do treści

Menu główne:


Polecone campingi

Camper mapa > Mapa Polski

Rydzewo
Camping Echo

11-513 Rydzewo, gmina Giżycko
ul. Mazurska 48
bdnowakowska@gmail.com
http://www.campingecho.pl
tel. 694 271 041
Na mapie
Korzystanie z sanitariatów w cenie pobytu, a na terenie obowiązuje segregacja śmieci.
Cennik za dobę:
osoba dorosła 16zł, dzieci (1-15 lat) 11zł, kamper 22zł, prąd 12zł, pies 5zł,
Dla turystów właściciele przygotowali wiele atrakcji związanych z czynnym wypoczynkiem.


Warszawa

Camping 222 Kaputy

Ul. Sochaczewska 222
05-850 Kaputy k. Warszawy
Tylko 14 km. od Warszawy
Tel: +48 22 110 00 61
Tel. Kom.: + 48 601 088 112
e-mail: biuro@camping222.pl
N 52° 13' 49,77", E 20° 47' 31,97"
[N 52.23053, E 20.792172]
Dojazd ( mapa)
Cennik:
Osoba dorosła 20zł, Dziecko do 3 lat 0zł, Dziecko od 3od 10 lat 10złó, Pies 5zł, Camper/Van do 5 m 30zł, Camper od 5 do 8 m 40zł, Camper powyżej 8 m 60zł, Przyłącze elektryczne 15zł, Pralka.
UWAGA: Dla zainteresowanych możliwy dowóz do Warszawy oraz odbiór!
Parking zimowy.Kazimierz dolny
Polecam camping Pana Pielaka w Kazimierzu Dolnym. Jest to camping prowadzony przez rodzinę. Znajduje po lewej stronie drogi z Puław przed wjazdem do Kazimierza obok hotelu Król Kazimierz i w odległości około 1 km od kazimierskiego rynku. Rzeka Wisła znajduje się zaraz za drogą i wałem przeciwpowodziowym. Właściciel jest bardzo życzliwy. Pomaga ustawić i wypoziomować przyczepy. Sanitariaty i kuchnia znajdują się w starym spichrzu. Bezproblemowe podłączenie do prądu. Gorąca woda do mycia i kąpieli jest dostępna cały dzień ( od 6.00 do 22,30 gdyż w nocy spichlerz jest zamykany). Codziennie rano właściciel każdemu z gości dostarcza gratis świeże bułeczki z piekarni znajdującej się obok campingu. Teren ogrodzony, zamykany na noc. Cały dzień jest któreś z właścicieli, tak że pozostawione rzeczy są dozorowane. Zadrzewiony teren jest codziennie sprzątany, trawa przystrzyżona . Zdjęcia campingu można obejrzeć na stronie internetowej, ale niestety nie mogę podać linka bo ta głupia maszyna stwierdziła że wysłałem za mało postów i nie mam wymaganych uprawnień. Cena pobytu z sierpnia 2010r -45zł/dobę (2 dorosłe osoby, samochód, przyczepa, podłączenie do prądu).
Odradzam natomiast camping PTTK przy ul. Krakowskiej w Kazimierzu Dolnym. Koszmarny dojazd około 2,0km drogą wybrukowaną ;kocimi łbami; (kierunek przeprawa promowa do Janowca). Sam camping obok hotelu &;Spichlerz usytuowanym w starym spichlerzu. Teren zadrzewiony ale zaniedbany. Trawa nie strzyżona. Wysokie krawężniki utrudniające wjazd i ustawienie przyczepy. Tren co prawda ogrodzony, ale brama nie jest zamykana ani w dzień ani w nocy. Nikogo z obsługi nie uświadczysz również w dzień na terenie campingu. Jeżeli masz jakiś problem musisz się udać do recepcji hotelu. Poza tym bardzo daleko do miasta, które jest atrakcją turystyczną.
Teurgus

Elixir Hotelik Caravan & Camping

Warmińsko-mazurskie
Giżycko
Elixir - to nazwa naszego ośrodka wypoczynkowego, w którym pobyt - orzeźwia i odmładza. Wśród soczystej zieleni znajdziesz tutaj ciszę i spokój, a unikalny mikroklimat zapewnia największą ilość słonecznych dni na Mazurach.
Usytuowanie naszego ośrodka zachęca do wypoczynku i uprawiania turystyki. 1 km własnej linii brzegowej Jeziora Kisajno - na żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (tzw. Łabędzi Szlak).
Wokół czysta woda pełna ryb i lasy pełne grzybów oraz rzadkich okazów roślin i zwierząt. Na jeziorze kilka wysp stanowiących rezerwat ptactwa wodnego. Jednocześnie bliskość miasta - GIŻYCKO (5 minut) zapewnia mnóstwo imprez kulturalno-rozrywkowych. Dogodne połączenie PKS (przystanek przy bramie ośrodka). Posiadamy własny transport od/do stacji PKP/PKS na życzenie klienta.
Teren ośrodka - 3,5 ha jest ogrodzony i strzeżony całą dobę. Parking.
Zwierzęta gości mile widziane.
Dla naszych Gości bezpłatny dostęp do internetuPowrót do treści | Wróć do menu głównego